הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

babait

אין כמו בבית

לחיות במקום המוכר והאהוב, לשמר את הזכרונות,
להרגיש בטוח

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

אודות מינהל רווחה וסיעוד

המינהל משמש כזרוע מבצעת של עמותת על"ה רחובות, לאספקת שירותים במגוון רחב, במטרה לאפשר לתושבי העיר המבוגרים, להשאר בביתם ובסביבתם הטבעית, בכבוד ובנוחות ככל שניתן ולא להזקק לאשפוז בבתי-חולים או במוסדות סיעודיים.


תכניות-הדגל של מינהל רווחה וסיעוד הן:

  • שירותי סיעוד וטיפולי בית תומכים
  • מרכז יום
  • קהילות תומכות

באספקה של השירותים האלה - מהווה עמותת על"ה באמצעות מינהל הרווחה והסיעוד, גורם מקצועי המשולב במערכת שירותי הרווחה הממלכתיים. העמותה קבלה על עצמה את האחריות לכך, במסגרת תהליך ההפרטה של שירותי הרווחה; וחלק גדול מהמימון, מתוקצב על-ידי הממשלה והרשויות המקומיות, בנוסף להשתתפות כספית על-ידי מקבלי השירותים. כמו-כן, הממשלה (יחד עם שירותי הרווחה העירוניים) מפקחת על אספקת השירותים וקובעת את כללי הזכאות לקבלתם.
בנוסף, מינהל הרווחה והסיעוד שוקד על פיתוח והפעלה של שירותים נוספים, אשר משלימים את השירותים הממלכתיים, ויוצרים רצף של שירותים בקהילה, העונים על צרכים של מבוגרים בעיר רחובות ו/או תורמים לאיכות החיים שלהם. בכך פועל המינהל ליישום הערכים והמטרות של עמותת על"ה.
המינהל מתאפיין בכח-אדם מקצועי ברמה גבוהה, עמידה בתקני שירות איכותיים ושילוב של מתנדבים מבוגרים בתחומים שונים של הפעילות, כולל גם בדרג הניהול.
בנוסף, המינהל פועל בתיאום עם ארגונים שונים בתחומי רווחה, בריאות ועוד ונמצא בקשר מקצועי קבוע עם המחלקה לרווחת המבוגר, בעירית רחובות.

ראשת המינהל: דהבא אייל
רכזת מקצועית של המינהל: בתיה וייג