הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

מדורים

הכירו את יו"ר על"ה החדש: מר צבי טרופ

הכירו את מר צבי טרופ, יושב הראש החדש של העמותה למען המבוגר ברחובות.

טרופ (78), נשוי פלוס שלושה ילדים וסבא ל-7 נכדים, בעל תואר שני בכלכלה חקלאית ומינהל, שימש במספר תפקידים בולטים, בהם: היועץ הכלכלי למערכת הביטחון לרבות צה"ל, משרד הביטחון, התעשיות הביטחוניות ויועץ לשרי הביטחון משה ארנס ויצחק רבין. כמו כן טרופ שימש כיו"ר דירקטוריון של רפא"ל, חבר דירקטוריון של החברה לנאמנות של בנק לאומי לישראל ויו"ר ועדת ההשקעות של הדירקטוריון ועוד שלל תפקידים בכירים בגופים המובילים במשק הישראלי.

zvi trop 150X225V2עם בחירתו טרופ ביקש בראש ובראשונה להודות ליו"ר היוצא יחזקאל הרמלך על עבודתו רבת השנים: "יחזקאל עבד במסירות אין קץ למען קידום העמותה ופעילותה עבור תושבי רחובות המבוגרים. תרומתו של הרמלך להקמת בית על"ה הינה מהפעילויות החשובות ביותר שבוצעו כאן ברחובות ואנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לשמר את עשייתו ופועלו, נמשיך לפתח תכניות למען מבוגרי העיר ולהמשיך להצעיד את העמותה קדימה".

עוד ביקש טרופ להוסיף כי הוא מודה לראש העיר רחמים מלול על תרומתו האדירה לכינונו של בית על"ה הן בהקצאת הקרקע והן במתן סיוע תקציבי לבנייתו. "ראש העיר הוא אכן שותף אמיתי לדרך, יחד עם זאת ישנה חשיבות מכרעת להעלאת תקציב העירייה לעמותה שלא השתנה במשך שש שנים ועל מנת שנוכל להמשיך ולהעניק את כלל שירותי העמותה לצד פיתוח תכניות חדשות עבור מבוגרי העיר. אנו חייבים להגדיל את התקציב באופן מיידי. זהו עניין קיומי והישרדותי להמשך קיומה של העמותה", אמר והמשיך: "בעת אירוע הרמת הכוסית לשנה החדשה אמר ראש העיר כי 'העירייה עושה ותעשה ככל יכולתה לסייע לעמותת על"ה מתוך מודעות והכרה בחשיבותה'. אני רואה ברחמים מלול שותף אמיתי לדרך העמותה ומקווה להיפגש עמו כבר בימים הקרובים.