הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

aheret

חיים אחרת

לגלות עולמות חדשים, לחשוב בריא, להעיז לנסות

מוסיקה

לימוד פסנתר בקבוצות קטנות

הנגינה בפסנתר מעמיקה את החוויה המוסיקלית, משפרת את הזיכרון, החשיבה והקואורדינציה ומפתחת את יכולת ההקשבה. החוג מועבר ע"י המורה לפסנתר, רות ברודי ומתקיים בקפה תרבות על"ה, פעם בשבוע בשעות הצהריים, בקבוצה של 3-4 אנשים. הלימוד בקבוצה מוזיל את המחיר ומאפשר דרבון ותמיכה ע"י הקבוצה וחיזוק ההקשבה.

 

מקהלת "הללויה-על"ה"

המקהלה של על"ה מאפשרת מתן ביטוי מוסיקלי לכל אחד.
הפעילות מתקיימת בימי שלישי בשעה 17:30 וכוללת תרגילי פיתוח קול, תרגילי נשימה, לימוד תווים ושירים בקולות מעורבים.
מנהלת ומנצחת המקהלה: מיכל אוקון - בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים ומוסיקולוגיה באוניברסיטת תל אביב. מופיעה כסולנית בארץ ובעולם.

 music

 

האזנה מודרכת למוסיקה קלאסית

סידרה חודשית של האזנה למוזיקה לפי נושאים עם המוסיקאי והמנצח מיכאל שני. בימים אלו ניתנת סדרה בנושא תולדות האופרה.
משתתפי החוג מאזינים למוסיקה וצופים בקטעי וידאו בהנחייתו הנעימה של שני. כך יכול כל חובב מוסיקה קלאסית להתנסות ולהכיר רפרטואר מוסיקלי, סגנונות ומלחינים, ולפתח ולשכלל את יכולת השמיעה ואת ההנאה המוסיקלית, תוך כדי התעוררות רגשות חזקים. כל הרצאה עומדת בפניי עצמה, ואין כל צורך בידע קודם.

אחת לחודש בימי ד' בשעה 20:30.

 

"הקונצ'רטי היפים בתולדות המוסיקה"

סידרה חודשית של צפייה בקלטות של קונצרטים לפי מלחינים, נושאים ובביצועים שונים. בהנחיית רות ברודי, מנהלת תזמורות ויועצת מוסיקלית.

 

נפלאות עולם הבלט

סידרה חודשית בהנחיית גיא באום מומחה לאמנות הבלט. הסדרה עוסקת ביצירות המופת, ביוצרים המשפיעים וברקדנים הבלתי נשכחים בתוך האמנות הענקית והיוקרתית הזו. המרצה, גיא באום, הינו בעל תואר שני בחקר אמנות, בלט, עיתונאי, מבקר מחול ורקדן לשעבר. הרצאותיו מאופיינות באינטגרציה של נושאי האומנות בתוך הקשרים פוליטיים, היסטוריים, תרבותיים ואפילו פסיכו-סקסואליים.

 

חליליות

בהדרכת לאה בן שלמה, מתקיים בקפה תרבות על"ה, בימי ראשון 18:00-19:00.