הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

מדורים

נחנך מרכז ייחודי לתרבות רווחה ופנאי למבוגרי העיר

התרוממות רוח בטקס גזירת הסרט
השרה גילה גמליאל: אחד המיזמים החשובים שהוקמו לאחרונה בישראל
ראש העיר מלול: ללא כוחו המניע של הרמלך החזון לא היה מתממש
באירוע חגיגי ומאורגן להפליא נחנך הבית החדש של על"ה. חלקו הראשון התקיים בבית החדש ברחוב השופטים 5, במעמד השרה גילה גמליאל ראש העיר רחמים מלול, יחזקאל הרמלך, מוזמנים בכירים ותורמים. לאחר הסרת לוט פסל 3 דורות של האמנית אורנה בן-עמי, התקנת מזוזה וגזירת הסרט עברו כולם להיכל התרבות העירוני.
האולם ויציעיו היו מלאים עד אפס מקום. האירוע נפתח בשירת מקהלת הללויה על"ה, סרטון הטלוויזיה הקהילתית שהציג את העמותה ופעילותה וצילומים משלבי הגשמת חלומה.
ראשון הדוברים הרמלך הודה למקהלה ולצוות הטלוויזיה הקהילתית. ציין את קודמיו שבנו את המסד להצלחה של היום. רבים הם אלה  שבלעדיהם החזון לא היה מתגשם. הרמלך העניק אותות תודה והוקרה לשרה, לראש העיר, ליו"ר ועדת בנייה סלנט, המפקח, צוות האדריכלים והחברה הקבלנית.
הרמלך הודה למתנדבים ולעובדים שהיו עמו לאורך 3 הקדנציות בתפקידו. ולקראת סיום תפקידו בחודש הקרוב סיים דבריו בנימה אישית לומר תודה לרעייתו שולי ולמשפחתו על שאפשרו לו להקדיש חלק ניכר מזמנו למען תושבי העיר ומבוגריה. דבריו ריגשו את הקהל.                      
השרה גילה גמליאל הביעה הערכה לפועלו והישגיו של הרמלך. "מדובר באחד המיזמים החשובים שבוצעו לאחרונה בישראל. זאת בשורה לכלל תושבי המדינה. התמקדותה של על"ה בשיפור איכות חיי המבוגרים והפעלת תכניות "זיקנה פעילה" ראויים לחיקוי ולדוגמה.
ראש העיר מלול הודה לשרה גמליאל וליחזקאל הרמלך ואמר: בין המיזמים הרבים שהוקמו בעירנו, לבית על"ה יש ערך סגולי מיוחד ואנו גאים בו. הדאגה לרווחת המבוגר היא מטרה נעלה שאין דוגמתה ונמצאת בראש מעייננו. לולא כוחו המניע של הרמלך, החזון לא היה מתממש.
נציגת ג'וינט/אשל חני רוזה בירכה את על"ה וראשיה לחנוכת הבית וציינה כי עמותת על"ה מהווה מודל ארצי לעשייה חברתית איכותית. על"ה הצליחה להקים את המרכז למרות המכשולים הרבים שנערמו בדרכה. המרכז הינו פורץ דרך. אשל סייעה כקידום תכניות, בתכנון ובתקצוב.
האירוע הסתיים במופע מרהיב "70 שנה למדינה" בביצוע מופלא מתואם ומלהיב של עשרות צעירי בימת הנוער ו"הדרי רחובות" שמילאו את הבמה בחן נעורים ובקצב שהלהיב את הקהל.
כתבה: מירה ניר