הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

מדורים

העירייה ומרכז היום למבוגר של על"ה העניקו אות תודה והוקרה ללהקת לוס פנסיונרוס

חברי הלהקה שקבלו אות הוקרה בחגיגות ל
רבות דובר ונכתב על תרומת הפעילות ההתנדבותית לחברה ולמתנדב עצמו. מכאן שאין הפתעה ממסר המתנדבים ההולך וגדל. להקת "לוס פנסיונרוס" דוגמה טובה להתנדבות נמשכת שנים רבות. היא מופיעה בזמר ובנגינה בבתי אבות, במועדונים, בהוסטלים ובבתי מחסה לבעלי מוגבלויות ברחובות ובסביבתה. היא הוקמה ע"י פרופ' אברומי אמסטרדם, בני פארן ז"ל ותמר מזרחי. כוללת את אברום אמסטרדם, שמוליק כהן, דודי אמיץ, אברום קובו, תמר מזרחי וקובי מור.  

לחגיגות ל"ג בעומר שנערכו השנה במרכז היום הגיעה הלהקה, וכהרגלה שמחה והרקידה את חברי המרכז, מתוך הערכה ותודה שרוחשים לה העירייה, חברי המרכז ועובדיו הוענק לכל אחד מחברי הלהקה תעודת הוקרה. ד"ר רוני באום, חברת מועצת העיר ברכה וחלקה את התעודות. ליה שניידר, הרכזת החברתית ו"המנוע המניע" עמדה על תרומת הלהקה למרכז.

פרופ' אברומי אמסטרדם סיפר כיצד עלה הרעיון להקמת הלהקה והודה בשם חבריו לעירייה ולעמותה. עמד על הסיפוק הרב שהוא וחבריו מפיקים מפעילותם ההתנדבותית.

פעילויות נוספות לחברי המרכז. טיול לחוות ההיביסקוסים במשק זיו בכפר ורבורג. המבקרים למדו שם על דרכי הכלאה כמו גם על צבעים וצורות שונות של היביסקוסים. האורחים טעמו תוצרים שהופקו מהיביסקוס כמו: יין, ריבה וסירופ.

ביום השואה היו חברי המרכז בחברת תלמידי בי"ס קציר במעגלי שיח. כל חמישה תלמידים ישבו עם חבר מרכז ניצול שואה ושמעו ממקור ראשון על קורותיו בשואה. המפגשים יצרו התרגשות בקרב הנוכחים.

במסגרת 70 שנה למדינה התקיימה במרכז פעילות מעניינת בהנחיית הזוג הרצוג הרצוג היא מוסיקאית והוא היסטוריון. פעילותם מועברת באמצעות שירים. אחת לשבוע מנחה ליה שניידר קבוצת דיון בנושא היסטורי אחר וממחישה את אירועי תולדות המדינה באמצעות סרטים. בסיום מתקיימת שיחה בהשתתפות החברים.

בשיתוף "קהילה תומכת" השתתפו חברי המרכז בתערוכת ההומור היהודי שהתקיים בבית התפוצות בתל-אביב.

כתבה: חני פרנק