הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

מדורים

פרידה מאהובה רוזנשטראוך

במפגש פרידה צנוע ומרגש פרשה אהובה רוזנשטראוך לגמלאות

ראשי על"ה ועמיתיה של אהובה רוזנשטראוך המזכירה הוותיקה של מח' סיעוד וטיפולי-בית של עמותת על"ה, קיימו מפגש פרידה צנוע ומרגש לכבוד פרישתה לגמלאות, לאחר שלוש עשרה שנים של עבודה מיומנת ומסורה. כך גם העידו עליה עמיתיה וצוות המטפלים והמתנדבים.

בדברה על עבודתה נצצו עיניה "בשמחה ובגאווה ראיתי בעל"ה בית של נתינה ושליחות". בתפקידה עסקה במזכירות וקבלת טלפונים, בקליטת מטפלות חדשות, בארגון הציוד המשרדי, ביישום נהלי איכות הניהול של התקן הבינלאומי, בארגון ימי גיבוש וימי הדרכה למטפלים ולעובדים.

אהובה מדגישה את איכותו ומסירותו של צוות המחלקה ואת הקשר המיוחד שנוצר עם המטפלים בעבודתם השוטפת, בהשתלמויות, בטיולי הגיבוש ומציינת את הקשר המיוחד עם המטפלים הזרים, המטופלים ומשפחותיהם.

אהובה מביעה הערכתה לעבודתם המסורה ורבת השנים של מתנדבי המחלקה. הם "מלח הארץ". ורגע לפני פרידה היא מבקשת להודות לעמותת על"ה על שנתנה לה את ההזדמנות לפגוש אנשים מדהימים שהעשירו אותה בחוויות מרגשות ומילאו את חייה.

לסיום, חשוב לה להדגיש כי למחלקת הסיעוד מקום מרכזי וחשוב בעמותה ופונה לעמיתיה הממשיכים בעבודתם להתמסר בכל יכולתם לקידומה של המחלקה ביחד עם הפרויקטים החדשים שיוזמת העמותה למען האוכלוסייה המבוגרת של העיר.

חיוך רחב היה נסוך על פניה של אהובה לשמע המחמאות שהעתירו עליה עמיתיה החל מיו"ר העמותה יחזקאל הרמלך וכלה בעמיתיה. כל הדוברים שיבחו את מסירותה, האכפתיות והלויאליות. מנהלת המחלקה שרית דולברג: אהובה הייתה שותפה נאמנה בהובלה המסורה והאיכותית של המחלקה".

 

"תודה לעל"ה על ההזדמנות לעבוד עם אנשים מדהימים שמילאו את חיי"

יהודית שפירא