הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

מדורים

נעמי אטיאס המפקחת המחוזית של משרד הרווחה פרשה לגמלאות

המבנה הארגוני של על"ה מיוחד וייחודי בנוף העמותות בישראל

במסיבת פרידה שקיימה עמותת על"ה לכבוד המפקחת המחוזית של משרד הרווחה נעמי אטיאס לרגל פרישתה לגמלאות, זכתה לשמוע שבחים רבים מפי יו"ר העמותה הרמלך, ענת יולס, דהבא אייל, ציפי רוט ואחרים. בין השאר צוין כי להבדיל מרגולטורים אחרים, נעמי הטמיעה אנושיות ופתרונות יצירתיים להחלטותיה. כך אישרה עד לבנייתו של מרכז-יום נוסף, תוספת שלוחה למרכז הקיים שאפשר לעמותה להכיל מספר מצומצם של חברים חדשים.

נעמי הייתה נרגשת מהמעמד המכובד "ריגשתם אותי מאד. מהיכרותי הקרובה עם העמותה, נוכחתי בעוצמתה ומצוינותה, ממש כמו אימפריה. המבנה הארגוני של העמותה בראשות הרמלך מיוחד וייחודי בנוף העמותות בישראל. המתנדבים והעובדים המקצועיים עם דהבא ותמי, מובילים להישגים. על"ה רכשה מעמד נכבד במיזמים של משרד הרווחה וג'וינט/אשל לאזרחים הוותיקים.

במסגרת תפקידי כמפקחת מחוזית של משרד הרווחה זכיתי לשיתוף פעולה ואוזן קשבת של העמותה בכל רבדי פעילויות משרדנו. על"ה קשובה ומודעת לחשיבות יישום נוהלי מדיניות משרד הרווחה ומשלבת אתו ידיים לקידום מענים ומיזמים חדשים למען האזרחים הוותיקים. תודתי מעומק ליבי על שנים של שיתוף פעולה ועל הכבוד שזכיתי לו מכם".

 

מירה ניר