הגדלה של הטקסטהחזר גודל טקסט לבררת המחדלsmallTextשנה לרקע בהיר וכתב כהההחזר את הצבעים לבררת המחדלשנה לרקע כהה וכתב בהיר
fbiconphone

lekavot

משהו לקוות לו

להתחיל מחדש, לדאוג לעצמך, לבחור באיכות חיים

פנו אלינואנא הכנס שםאנא הכנס מספר טלפוןכתובת המייל לא תקינהInvalid InputInvalid InputInvalid InputInvalid Input

לקוחותינו

על"ה בהנהגתו של יחזקאל הרמלך - דוגמה ומופת לעמותות בישראל

יחזקאל בהנחת אבן הפינה

ראש העיר רחמים מלול: "על"ה בהנהגתו של יחזקאל הרמלך מהווה כיום דוגמה ומופת לכל העמותות בישראל"


במפגש המסורתי האחרון של מתנדבי העמותה ועובדיה אמר ראש העיר מלול: עמותת על"ה בהנהגתו של יחזקאל הרמלך הפכה לסמל ערכי הממתג אותנו כעיר מדע, תרבות והתנדבות. היא מהווה כיום דוגמה ומופת לכל העמותות בישראל. לשיא הפעילות הגיעה בהגשמת חלום הקמת בית על"ה המרכז הייחודי לרווחה חברתית ותרבותית למבוגרי העיר וותיקיה.

בשנת 2009 לקראת סיום תפקידו יזם היו"ר היוצא דב חכם את בחירתו של הרמלך שבתקופתו כראש עיר הוקמה על"ה, נבנה מרכז יום לקשיש ונמסר על-ידו לניהולה של העמותה. באותה עת נבחרה רחובות לשמש פיילוט ארצי להפעלת חוק הסיעוד.

הרמלך הביא עמו ניסיון רב מתפקידיו הבכירים כראש עיר, מנכ"ל קופ"ח מאוחדת, מנכ"ל משרד הכלכלה, מנהל הפרויקטים הלאומיים במשרד רוה"מ רבין, יו"ר חב' חשמל וראש ועדות ציבוריות ובין-משרדיות רבות.

בעמותה הופעל מבנה ארגוני המתאים ליעדיה באמצעות 4 מינהלים בראשות מתנדבים בעלי ידע וניסיון, עובדי העמותה עברו לחוזים אישיים, מספרם של המתנדבים והעובדים המקצועיים גדל והשירותים הורחבו. העמותה מקפידה לפעול בהתאם לתקני ניהול איכות של התקן הבינלאומי מפוקח ע"י מכון התקנים הישראלי. לעמותה אישור מעודכן של רשם העמותות לניהול תקין. על"ה מוערכת כאחת העמותות המובילות בישראל.

הלכתי לראיין את האיש העומד מאחורי ההצלחה.

מר הרמלך, ברכות ומחמאות על שזכית להוביל את על"ה לצמרת העמותות.

את המחמאות אני מבקש לחלוק עם קודמיי יעקב רייפין ז"ל, יצחק כץ ז"ל ודב חכם יבל"א שיצקו את התשתית להצלחה. המובילים לצמרת הם ראשי המינהלים דהבא אייל, תמי גלטנר, שרה דימנט, אסף וישקין, אתי כהן ומנהלי התחומים.

הגשמת את חלום הקמת הבית. אנא פרט

דב חכם הגה את הרעיון לפני כעשר שנים. לצערי הדרך זרועה מוקשים ומכשולים. לפני כ-3 שנים לקחנו על עצמנו את הניהול הישיר של המיזם ומאז רצנו קדימה. אנו מתכננים להפעיל את המרכז החדש בינואר הקרוב.

למי התודה והברכה

הרשימה ארוכה ואעשה זאת ברצון בטקס חנוכת הבית. בינתיים מגיעה מקדמה של תודה לראש העיר מלול, לשרה גילה גמליאל ולג'וינט/אשל, לצוות ההקמה בראשות עוזי סלנט ולעמיתיי ר"ה לשעבר סנדלר ולפידות הפעילים בעמותה והתורמים הרבים מתושבי העיר על כל רבדיה.

 

כתבה: מירה ניר